W Cortex Dental Implants Industries Ltd dążymy do dostarczania najlepszych produktów z zakresu implantów stomatologicznych do klinik i gabinetów na całym świecie. Oznacza to, że przekazujemy specjalistom z dziedziny stomatologii narzędzia, które pozwolą im na jeszcze większy profesjonalizm.

Teraz dajemy więcej!

Zgodnie z wizją Cortex tworzymy głębokie długoterminowe partnerstwo biznesowe z naszymi klientami, oferujemy oryginalne i unikalne programy, pozwalające na rozwój praktyki stomatologicznej skutkujący większą liczbą pacjentów, wyższymi przychodami i zyskami. Wspieramy biznes stomatologiczny i przekazujemy wytyczne marketingowe, tworzymy indeks klinik na całym świecie, a także nagradzamy upominkami i wiele więcej...
 
... a wszystko to BEZPŁATNE!

Akademia Biznesu Cortex

Powstała w ramach naszej wizji stworzenia głębokiego długoterminowego partnerstwa biznesowego z klinikami na całym świecie.
 
Oferujemy prawdziwą i unikalną akademię i program szkoleniowy online, aby pomóc klinikom rozwijać się w branży stomatologicznej, pozyskiwać pacjentów oraz zwiększać przychody i zyski.

Klinik Cortex

Łatwy w użyciu pasek wyszukiwania dla pacjentów pozwalający zlokalizować najbliższe kliniki Cortex. Zawiera obszerne informacje na temat dostępnych metod leczenia stomatologicznego i implantologicznego.

Cortex Royal Club

Cortex Royal Club to program lojalnościowy, w którym klienci Cortex zdobywają kredyty za każdym razem, gdy kupują implant Cortex.
 
 Pierwszy i jedyny program nagradzania w branży implantów stomatologicznych, kontynuujący tradycję Cortex polegającą na wprowadzaniu innowacji i skupieniu na potrzebach klienta we wszystkich naszych działaniach.