Nasza misja
 
Misją Instytutu Cortex jest tworzenie sieci wsparcia poprzez system pomocy i edukacji. Uczestniczymy w tworzeniu programów edukacyjnych obejmujących podstawowe i kliniczne dziedziny implantologii stomatologicznej.
Międzynarodowe programy szkoleniowe
 
Nasze praktyczne programy szkoleniowe zapewniają stomatologom doświadczenie kliniczne poprzez umożliwienie uczestniczenia w zabiegach na żywo, które mogą wykonywać samodzielnie przy asyście doświadczonego instruktora. Ten program szkoleniowy przynosi korzyści nie tylko lekarzowi, ale jednocześnie również pacjentom Instytutu Cortex.
 
To intensywne szkolenie jest przeznaczone dla specjalistów pomagając im w zdobyciu doświadczenia poprzez wykonywanie zabiegów chirurgicznych w wielu różnych przypadkach klinicznych.
WHO IS IT FOR?

DO KOGO JEST SKIEROWANY?

 
Ten program został opracowany dla stomatologów posiadających już doświadczenie kliniczne lub po podstawowym kursie chirurgii i implantologii stomatologicznej, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie nowych technik chirurgicznych.
 

UNIKALNA CHARAKTERYSTYKA

  • Specjaliści kliniczni w dziedzinie implantologii.
  • Niezależna organizacja akademicka.
  • Profesjonalna sieć, która zapewnia profesjonalnego asystenta w zakresie implantologii.
  • Zindywidualizowane i dopasowane programy edukacyjne zaprojektowane w celu spełnienia konkretnych potrzeb i wymagań każdej konkretnej grupy lekarzy.
  • Oferuje szkolenia praktyczne i kursy chirurgii na żywo w trwających 30 minut zajęciach składających się z teorii i prezentacji przypadków codziennie przed rozpoczęciem zabiegów.
O BOGOCIE

O BOGOCIE

Bogota jest stolicą i największym miastem w Kolumbii. Punkt gromadzenia się ludzi z całego kraju, różnorodny i wielokulturowy, łączący nowoczesne konstrukcje ze starszymi przywołującymi jego kolonialną przeszłość. Bogota jest zielona dzięki parkom i wzgórzom po wschodniej stronie miasta, które górują nad sanktuariami Monserrate i Guadalupe, ale wyróżnia ją również ceglasta barwa wielu budynków nazywanych skarbami architektury kolonialnej.
O CARTAGENA DE INDIAS

O CARTAGENA DE INDIAS

To historyczne dziedzictwo ludzkości ze względu na swoją kolonialną spuściznę widoczną w postaci pereł architektury z tamtych czasów. Miejscowość została założona w 1533 roku i nadal zachowuje kolonialny charakter swoich budynków oraz najbardziej kompletny zestaw fortyfikacji w Ameryce Południowej. Do uroków swojej kolonialnej, republikańskiej i nowoczesnej architektury, kolumbijska Cartagena dodaje atrakcje intensywnego życia nocnego, festiwali kulturalnych, bogatych krajobrazów, wspaniałych plaż i doskonałej oferty gastronomicznej. To fantastyczne miasto, które w swoich murach, balkonach, budynkach i wąskich kamiennych ścieżkach kryje tajemnice historii.