Współpracujemy z wieloma kluczowymi liderami opinii, którzy są uznanymi specjalistami w swoich dziedzinach i mają długą historię pracy naukowej, badawczej i innowacji. Nie współpracujemy z przypadkowymi ludźmi, ponieważ naszym celem jest bycie najlepszą firmą zajmującą się implantami stomatologicznymi na świecie. Wobec tego wybieramy lekarzy i specjalistów w dziedzinie nauk medycznych, którzy rozumieją, co chcemy osiągnąć i mają coś wyjątkowego do zaoferowania.
 
Niektórzy z naszych kluczowych liderów opinii to:
  • Profesor dr hab. Jorge Joffre, chirurg stomatologiczny: Dr Joffre uzyskał tytuł chirurga stomatologicznego w Chile w 1989 roku i pracował w całej Europie, w tym w Hiszpanii i Niemczech. Pracował w wielu obszarach, w tym zaawansowanej protetyce oraz implantologii jamy ustnej.
  • Dr Sammy Pour: Dr Pour ukończył studia w dziedzinie stomatologii w Jerozolimie, a następnie szybko zajął się obszarem chirurgii jamy ustnej i szczękowo-twarzowej. Pracował w wielu miejscach w Izraelu i Anglii. Jest oficjalnym egzaminatorem z ramienia Izraelskiej Rady Naukowej, a zawodowo zajmuje się głównie odbudową masy kostnej i przypadkami martwicy kości szczęki.
  • Profesor Jozsef Piffko: Profesor Piffko jest Szefem Katedry Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-twarzowej na Uniwersytecie w Szeged na Węgrzech.
Jest wielu innych kluczowych liderów opinii, którzy współpracują z Cortex Dental Implants, aby zapewnić właściwy poziom badań naszych narzędzi i implantów i zachowanie przewagi nad konkurencją.

Naukowa Rada Doradcza Cortex