W Cortex posiadamy Program dla Dystrybutorów, który pomoże w wejściu na lokalny rynek implantów. Zawsze szukamy nowych sposobów na przekazanie naszych innowacyjnych produktów do rąk stomatologów i protetyków.
 
Niezależnie od tego, czy jesteś już aktywnym średniej wielkości dostawcą usług stomatologicznych i chcesz wejść na rynek implantów, czy chcesz zostać niezależnym dystrybutorem na rynku lokalnym, istnieją różne opcje, które możesz rozważyć.
 
Aby zostać aktywnym dystrybutorem musisz być gotowy do stworzenia dedykowanego działu. Nie ma wymogu wcześniejszej działalności na rynku implantów, a to dlatego, że nasze przystępne cenowo implanty stomatologiczne mówią same za siebie. Przez lata udowodniliśmy, że jesteśmy producentem wysokiej jakości implantów stomatologicznych.
 
Dokładnie wyjaśnimy co wiąże się z byciem dystrybutorem Cortex. Zapewniamy szkolenia, literaturę i szczegółowe informacje pozwalające na zrozumiałe i przekonujące prezentowanie szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów, obejmujących:
  • Protetyczne implanty stomatologiczne
  • Zestawy chirurgiczne
  • Narzędzia chirurgiczne
  • Inne produkty stomatologiczne
Dowiedz się więcej o naszym Programie dla Dystrybutorów Cortex już dziś! Zawsze szukamy chętnych do współpracy specjalistów z branży stomatologicznej, którzy będą dobrze mówić o naszej firmie i przedstawiać nasze produkty stomatologom i innym specjalistom, abyśmy mogli wprowadzać nasze innowacje w całej branży.

Lokalizacje na całym świecie

Będąc światowym liderem implantologii stomatologicznej, Cortex Dental Implants Industries Ltd oferuje specjalistom na całym świecie wysokiej jakości rozwiązania do odbudowy, chirurgii i uzupełnień.
 
W Cortex możesz uzyskać przystępne cenowo implanty stomatologiczne najwyższej jakości, a także masz szansę zostać jednym z naszych wyłącznych dystrybutorów. Coraz więcej osób i firm na całym świecie interesuje się programem dystrybucji naszej firmy, który rzeczywiście ma wiele do zaoferowania.
Aby móc oferować światowej klasy implanty stomatologiczne na rynku globalnym musimy móc polegać na naszych niezawodnych i wysoce wykwalifikowanych dystrybutorach, którzy spełniają najwyższe standardy firmy. Obecnie firma z powodzeniem współpracuje z dystrybutorami zlokalizowanymi w różnych krajach na całym świecie.
 
Szukasz skutecznego sposobu, aby zostać kolejnym milionerem Cortex? Firma oferuje jedyną w życiu okazję, która może prowadzić do absolutnego sukcesu finansowego: zostanie wyłącznym dystrybutorem naszej firmy. Nasz program dla dystrybutorów skierowany jest do osób, które szukają swojej szansy w dynamicznej branży implantów stomatologicznych.
 
Kontrola jakości w ramach światowej sieci dystrybucji produktów Cortex Dental Implants opiera się na tych samych ścisłych wytycznych, co w przypadku produkcji naszych innowacyjnych i przystępnych cenowo implantów stomatologicznych i powiązanych produktów. Z powodzeniem współpracujemy z renomowanymi uniwersytetami i ośrodkami medycznymi, które prowadzą dla nas dokładne badania naukowe, co pozwala nam być jedną z najlepszych i najbardziej innowacyjnych firm w branży implantów stomatologicznych.
 
Cortex Dental Implants Industries Ltd, utrzymuje zaufanie wśród chirurgów stomatologicznych i ich pacjentów, oferując naukowo sprawdzone, niezrównane, a jednocześnie przystępne cenowo implanty stomatologiczne. Oprócz tego nasza firma posiada wszystkie niezbędne atesty regulacyjne, co pozwala nam oferować nasze usługi i produkty za pośrednictwem rozległej światowej sieci dystrybucji i zawsze pozostawać do dyspozycji naszych klientów.