Pan Abraham Genkin

Pan Abraham Genkin

Licencjat z ekonomii i statystyki na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie oraz tytuł MBA na Uniwersytecie Telawiwskim.
Przez ponad 25 lat pracował w Mul-T-Lock Group jako Dyrektor Finansowy, Wiceprezes ds. Marketingu w Ameryce Łacińskiej i Wiceprezes Wykonawczy.
Po dwudziestopięcioletniej karierze menedżera Pan Genkin zdecydował, że nadszedł czas na zmianę otoczenia i w styczniu 2009 r. dołączył do Cortex jako partner i Dyrektor Generalny. Obecnie mieszka w Ashdod w Izraelu i nadal kieruje się swoim mottem: „Energia ludzi jest ograniczona; nie marnuj jej na daremne sprawy ”.
Pan Shmuel Rozen

Pan Shmuel Rozen

Uzyskał stanowisko Kierownika ds. Marketingu i Sprzedaży w Mul-T-Lock Doors, producenta bezpiecznych zamków. Po dwudziestoletniej karierze menedżera w tej firmie, Pan Shmuel zdecydował, że nadszedł czas na zmianę otoczenia. Rozpoczął współpracę z kluczowymi liderami opinii ze świata stomatologii i założył firmę produkującą implanty stomatologiczne o nazwie „Cortex”. Obecnie mieszka w Hajfie i nadal postępuje zgodnie ze swoim mottem: „W życiu nie ma problemów, są tylko wyzwania! Kiedy napotykasz trudności w życiu - staraj się bardziej i pracuj ciężej, a osiągniesz sukces!”
Dr Meir Mamraev, lekarz stomatolog, licencjat z prawa.

Dr Meir Mamraev, lekarz stomatolog, licencjat z prawa.

Dr Meir Mamraev jest chirurgiem stomatologicznym i prawnikiem. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w stomatologii i implantologii. Po ukończeniu licencjatu z prawa w Ono Academic College wraz z Panem Shmuelem Rosen, założył Cortex Dental Implants i nadal zajmuje stanowisko Dyrektora ds. Technicznych.
Dr Mamraev kieruje procesami badawczymi i rozwojowymi produktów Cortex oraz wykłada w dziedzinie implantów stomatologicznych na całym świecie.
Dr Mamraev kieruje się w swoim życiu mottem: „Uwierz w siebie, a twoje marzenia staną się rzeczywistością!”
Dr. Zvi Laster, DMD (Israel)

Dr. Zvi Laster, DMD (Israel)