W Cortex stosujemy podejście zespołowe, które pozwoliło nam opracować szereg innowacyjnych produktów. Nasze produkty są tworzone dla stomatologów przez stomatologów. To pozwala nam uzyskać najwyższy poziom zrozumienia ich potrzeb, co z kolei gwarantuje naszym klientom otrzymanie dokładnie tego, czego potrzebują, aby wyróżnić się spośród innych i zaoferować lepsze usługi swoim pacjentom.
 
Nasz dział badawczo-rozwojowy chętnie udzieli pomocy w przypadku problemów podczas stosowania produktów, a gdy dojdzie do jakichkolwiek komplikacji podczas zabiegu, znajdziemy rozwiązanie w ciągu kilku godzin.
 
Współpraca z chirurgami stomatologicznymi na całym świecie to doskonały pomysł CORTEX, który umożliwia ciągłe doskonalenie systemu, dzięki naszej otwartości na wszelkie pomysły lub modyfikacje, które prowadzą do uproszczenia procedur chirurgicznych.
 
Bogaty asortyment implantów przeznaczonych do podstawowych zastosowań, takich jak Dynamix lub Classix wspartych specjalnymi projektami konstrukcyjnymi, Saturn i Easy2fix, to najlepsze produkty firmy dzięki stałemu poszukiwaniu rozwiązań i wprowadzaniu nowych systemów bezpieczeństwa, takie jak stopery stosowane przy wierceniu i wiele innych nadchodzących produktów.
 
Organizujemy ekskluzywne prezentacje wszystkich typów naszych implantów na całym świecie, współpracując z wiodącymi instytutami i akademiami.
Naszym celem jest zakulisowa praca, aby zapewnić stomatologom cały niezbędny sprzęt, nie tylko do wykonania zadania, ale uczynienia tego szybko i skutecznie.