Jakość jest integralną częścią działalności Cortex

Jakość jest jedną z podstawowych wartości naszej firmy. Wierzymy, że aby zapewnić naszym klientom produkty i usługi wysokiej jakości, musimy żyć jakością na co dzień. Nasz zespół składa się z wysoce profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy własnymi umiejętnościami i doświadczeniem przyczyniają się do wspólnego tworzenia wysokich standardów, którymi szczyci się nasza firma. Uczciwość i przejrzystość są integralną częścią naszej kultury organizacyjnej, umożliwiając nam oferowanie produktów zgodnych z najwyższymi standardami.
 
Własne zakłady produkcyjne Cortex Implant Industries z certyfikatem GMP pozwalają na wydajne wytwarzanie komercyjnych ilości implantów, a czyste pomieszczenie spełnia/przewyższa wszystkie wymagania Stanów Zjednoczonych, UE i cGMP.
 
Posiadamy zakład produkcyjny klasy premium, który dostarcza rewolucyjne produkty. Każdy z naszych produktów jest wytwarzany zgodnie z najwyższymi standardami i podlega regulacjom wielu organów zarządzających.

Przepisy międzynarodowe

Jako regulowany zakład produkcyjny, Cortex posiada pełną zgodność ze wszystkimi europejskimi dyrektywami dotyczącymi urządzeń medycznych EN 93/42/EWG i ISO 13485. Nasz zakład jest regularnie kontrolowany przez Europejską Jednostkę Notyfikowaną, aby zapewnić naszą zgodność z wymaganiami określonymi w normach ISO i CFR 820 (QMS).
 
Cortex posiada pozwolenie na prowadzenie działalności w USA i na terenie EOG, a wszystkie organy regulacyjne zatwierdziły produkty i usługi Cortex. Zainwestowaliśmy znaczne zasoby, aby zapewnić wysoką jakość naszych procesów produkcyjnych.
 
Cortex uzyskał następujące certyfikaty i pracuje zgodnie z następującymi standardami:
  • CE marking
  • EN ISO 13485
  • FDA approval for marketing under 510(k) :
  • CFDA – Chinese regulation and marketing certificate
  • INVIMA –- Colombia National Food and Drug Surveillance Institute
  • COFEPRIS - Mexico Medical Device Registration
Deklaracje zgodności dla naszych wyrobów medycznych są dostępne na życzenie.

Gwarancja

Cortex jest całkowicie pewny jakości i trwałości dostarczanych przez nas produktów.
 
Dlatego oferujemy dożywotnią gwarancję na wszystkie nasze implanty.
 
Pod warunkiem, że są używane prawidłowo i zgodnie z naszymi instrukcjami.