Dołącz do nas

Pozwól, że się przedstawimy. Jesteśmy innowacyjnym i profesjonalnym pracodawcą zatrudniającym najlepszych specjalistów w naszej branży. Poznaj naszą wewnętrzną tożsamość, aby lepiej zrozumieć markę Cortex.

Nasz zakład produkcyjny - kultura i różnorodność

Kultura naszej organizacji różni się od innych firm z branży implantologicznej. Implanty stomatologiczne Cortex są tworzone przez lekarzy dla lekarzy. Nasza firma jest zarządzana i prowadzona przez wiodących ekspertów w branży stomatologicznej, dlatego głównym celem całego naszego modelu biznesowego jest zapewnienie przystępnych cenowo implantów stomatologicznych, które naprawdę działają.
 
Jesteśmy grupą różnorodnych ludzi, co pozwala nam być prawdziwie innowacyjnymi. Mamy najbardziej zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny, a także członków zespołu, którzy naprawdę dbają o to, co się dzieje w firmie. Każdy z członków naszego zespołu stara się dostarczać rewolucyjne produkty, dzięki czemu staliśmy się jednym z wiodących globalnych producentów implantów stomatologicznych.
 
Nasz zespół składa się ze specjalistów w takich dziedzinach, jak protetyka, periodontologia i chirurgia szczękowo-twarzowa. To pozwala nam brać pod uwagę wszystkie aspekty jamy ustnej podczas tworzenia implantu stomatologicznego.

Innowacyjność Cortex

W Cortex mamy fenomenalny zespół badawczo-rozwojowy, który nieustannie pracuje nad stworzeniem niezrównanych systemów implantologicznych, ułatwiających lekarzom ich wdrażanie/stosowanie, a pacjentom pozwala uzyskać wyższy poziom opieki stomatologicznej. Dysponujemy kreatywnością i doświadczeniem inżynieryjnym, które zapewnia najlepszą wydajność produkcji najłatwiejszych i najbardziej opłacalnych rozwiązań na rynku.
 
Tworzymy:
  • Protetyczne produkty stomatologiczne
  • Implanty stomatologiczne
  • Stomatologiczne zestawy chirurgiczne
  • Stomatologiczne instrumenty chirurgiczne
Nasze laboratorium stomatologiczne jest wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia, co pozwala nam produkować jedne z najlepszych systemów i testować je w najszerszym zakresie przed wprowadzeniem na rynek. To pozwala nam skupić się na jakości, dzięki czemu staliśmy się firmą produkującą implanty stomatologiczne cieszące się zaufaniem lekarzy stomatologów na całym świecie i oferujące logiczne i realne rozwiązania.
 
Nasza wiarygodność została zmierzona na niezliczone sposoby.
 
Nasi lekarze i inżynierowie pracują ramię w ramię przy tworzeniu implantów stomatologicznych o naukowo udowodnionej wytrzymałości.
 
Posiadamy szereg zgłoszonych do opatentowania produktów i wciąż stawiamy sobie wyzwania w zakresie możliwości naszych implantów i korzyści dla pacjenta. Doprowadziło to nas do takich wynalazków jak struktura implantu Saturn, która może ułatwić wszczepianie implantu w kość typu D5, a także zwiększyć jego stabilność.

Wyślij swoje CV

W przypadku ofert pracy odpowiedz wysyłając wiadomość e-mail: info@cortex-dental.com