Cortex Dental Implants

Cortex Dental Implants Industries Ltd. to wiodący gracz na rynku systemów implantów stomatologicznych. Firma jest prowadzona i zarządzana przez wysoko wykwalifikowanych wiodących ekspertów i specjalistów w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, protetyki i periodontologii. Firma produkuje najwyższej jakości stomatologiczne produkty protetyczne, implanty, zestawy chirurgiczne i narzędzia.
 
Z biegiem lat firma Cortex Dental Implants zyskała zaufanie setek klinicystów, którzy liczą na jej kompleksowe, najwyższej jakości produkty zapewniające skuteczne i niezawodne wyniki leczenia pacjentów. Firma dąży do utrzymania tego zaufania, stale oferując niezrównane, sprawdzone naukowo i przystępne cenowo implanty stomatologiczne, aby stale oferować najwyższą wartość w całej branży.

Cel Cortex

Będąc godnym zaufania, renomowanym producentem implantów stomatologicznych, nasze wysokiej jakości produkty powstają dzięki innowacyjnemu wewnętrznemu działowi badań i rozwoju, nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu oraz ścisłemu nadzorowi kontroli/zapewnienia jakości.

Dlaczego warto wybrać produkty i usługi Cortex Dental Implants?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na implanty stomatologiczne firmy Cortex - i wszystkie sprowadzają się do ich doskonałej jakości i elastyczności zastosowań.
  • Systemy implantów i produkty firmy Cortex są projektowane przez lekarzy dla lekarzy - dzięki temu gwarantują proste, wysokiej klasy, łatwe do wdrożenia rozwiązania.
  • Cortex jest firmą stosującą rewolucyjne podejście w zakresie implantów stomatologicznych, dysponującą rosnącą liczbą zgłoszonych wniosków patentowych na swoje produkty, takie jak „antyrotacyjny element blokujący”, którego podstawowym celem jest zapewnienie dodatkowego oporu wobec sił przeciwobrotowych podczas rehabilitacji protetycznej.
  • Struktura implantu Saturn została opracowana w celu poprawy implantacji w kości typu D5 i zwiększenia stabilności pierwotnej.
  • Pakiet Premium Implant oferuje kompletny zestaw, który pozwala na zastosowanie znacznie bardziej ekonomicznych strategii procesu implantacji.
  • Cortex Dental Implants - innowacyjny i dynamiczny producent implantów stomatologicznych mocno inwestuje w kreatywne prace badawczo-rozwojowe, umożliwiając działowi BiR ciągłe dostarczanie implantów i produktów stomatologicznych o wysokiej skuteczności działania.
  • Firma, założona przez zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, posiada ogromne zasoby wiedzy, kreatywności inżynieryjną i doświadczenia - oferując najlepsze na rynku, niezrównane systemy implantów, wyposażone w doskonałe i innowacyjne cechy, które zapewniają wyjątkową wydajność, precyzję, łatwość użycia i opłacalność.

Produkty i usługi Cortex

Cortex, istotny innowacyjny gracz na międzynarodowym rynku systemów implantów stomatologicznych, jest zarządzany przez wiodących specjalistów w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, periodontologii i protetyki. Najwyższej klasy linie produktów Cortex powstają dzięki niezwykle kreatywnemu wewnętrznemu działowi badań i rozwoju, najbardziej zaawansowanemu technologicznie zakładowi produkcyjnemu i ścisłemu nadzorowi kontroli/zapewnienia jakości. Systemy implantów Cortex są projektowane przez stomatologów dla stomatologów - oferując tym samym rozwiązania proste, wysokiej jakości i łatwe do wdrożenia.
 
Dzięki temu, Cortex może pochwalić się imponującą gamą zgłoszonych do opatentowania innowacji, takich jak antyrotacyjny element blokujący zaprojektowany w celu zwiększenia stabilności implantu, zestaw Premium Implant oferujący inteligentny sterylny pakiet umożliwiający zastosowanie dowolnej strategię wszczepiania implantu (1-etapową / 2- etapową / bezpośrednią).

Cortex spełni Twoje potrzeby

Cortex Dental Implants posiada wszystkie niezbędne zgody prawne na wprowadzanie swoich produktów na rynek w krajach na całym świecie i współpracuje ze znanymi i szanowanymi stomatologami, centrami medycznymi i uniwersytetami.
 
Jednym z głównych celów firmy jest dążenie do doskonałości i rozwoju technologicznego w celu spełnienia, a nawet przekroczenia oczekiwań klientów i zagwarantowania ich pełnej satysfakcji.
 
Wobec tego firma Cortex Dental Implants oferuje szeroką gamę linii produktów, które z pewnością zaspokoją wyjątkowe potrzeby klinicystów, spełniają najwyższe standardy innowacyjności i jakości, mający na celu wsparcie branży implantologicznej. Dlatego jeśli szukasz najlepszego producenta implantów stomatologicznych, wybierz implanty Cortex i zobacz różnicę.

Adres centrali Cortex

Shlomi Industrial Estate, Yaara St. 26, Shlomi, 2283202